chaffern تصویر کاربران خبر زیر ذره بین

chaffern: تصویر کاربران خبر زیر ذره بین

گت بلاگز Uncategorized ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

موجودات فضایی | فیلم ترسناک | موجود فضایی | بدن انسان | خانواده | داستان | ترسناک | سفینه | آسمان | داستان | ترسناک

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد 

بعضی از فیلم های ترسناک چنان وحشت در دل افراد ایجاد میکنند که پیشنهاد می شود هر شخصی سراغ آنها نرود چون ممکن است خواب از چشمان شما بگیرند. چه وجود زندگی خارج از سیاره ي زمین را باور بکنید و چه نکنید، فکر کردن به زندگی در خارج از کره ي زمین نیز لرزه بر اندام شما خواهد انداخت. فیلمهای مربوط به موجودات فضایی با داستان هاي کابوس گونه و سناریوهای «چه می شد اگر» بیش از پیش بر وحشت ما از ناشناخته افزوده اند.

ما انسان ها از بحث در مورد وجود موجودات فضایی خسته شده است و بر این باوریم که در صورت وجود چنین موجوداتی تماسشان با ما صلح آمیز و بدون اتفاقات ناگوار نخواهد بود. در نتیجه هنگامی که اسم موجودات فضایی می آید به ربودن انسان ها به وسیله این موجودات و انجام آزمایش هاي دردناک روی قربانیان و عوض کردن ظاهر آنها فکر کرده و این عنوان بر وحشت ما از موجودات فضایی و انگیزه هاي پنهان انها می افزاید.

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

در دهه ي ۱۹۸۰ فیلمهای ژانر ترسناک زیادی به مقوله ي ورود موجودات فضایی به زمین پرداختند که از مشهور ترین انها میتوان به فیلم «بیگانه» «Alien» به کارگردانی ریدلی اسکات اشاره کرد. تاکنون ۶ فیلم دیگر نیز در دنباله ي این فیلم ساخت شده است اند که تازه ترین انها «بیگانه:پیمان» «Alien: Covenant» هست

که ماه قبل پخش شد و نام خود را بعنوان یکی از ترسناک ترین فیلمهای مربوط به موجودات فضایی ثبت کرد. ولی جدای از آلبوم فیلمهای ترسناک «بیگانه» آیا می دانید که چه فیلمهای دیگری با همین سبک و سیاق داستانی ساخته شده است اند؟ در ادامه می خواهیم شما را با ۱۴ فیلم این ژانر آشنا کنیم که دیدنشان با کابوس هاي شبانه همراه خواهد بود.

موجودات فضایی | فیلم ترسناک | موجود فضایی | بدن انسان | خانواده | داستان | ترسناک | سفینه | آسمان | داستان | ترسناک

۱۴- جنگ دنیاها «۲۰۰۵»

فیلم «جنگ دنیاها» «War of the Worlds» که یکی از فیلمهای کمتر مشهور استیون اسپیلبرگ به شمار می آید از رمانی با همین نام از اچ جی ولز اقتباس شده است هست. این فیلم که نیمی علمی تخیلی و نیمی فاجعه محور است سناریو ترسناکی از حمله ي موجودات فضایی در حالیکه هیچ تماسی بین آنها و انسان برقرار نشده هست

را به عکس میکشد. نشانه آنها از چنین تماسی چیست؟ نشانه آنها بهره گیری از زمین و انسان ها بعنوان منابع تغذیه اي و ویران کردن هر چیز و هر شخصی است که سر راه آنها قرار بگیرد. اتومبیل هاي جنگی بزرگ آنها با نام «سه پایه ها» بسیار خشن و ترسناک میباشند و انسان ها را جهت خون و بافت هاي مفیدشان درو می کنند.

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

حتی صدایی که ساخت میکنند نیز شما را مرعوب خود میکند، صدایی شدیداً مکانیکی از دنیایی دیگر که هیچ منظور دوستانه اي از آن نمیتوان دریافت کرد.در این فیلم تام کروز نقش مردی به نام رَي فریر را بازی میکند که زندگی خود و خانواده اش تمرکز مهم داستان را به خود تخصیص داده شده است داده اند. علی رغم داستان کتاب،

در فیلم فریر دارای فرزند بوده که شرایط وی جهت نجات و زنده ماندن را بسیار سخت تر از انچه که در رمان ولز می گذرد کرده هست. فیلم «جنگ دنیاها» یکی از فیلمهای مربوط به موجودات فضایی است که شما را شدیداً دچار وحشت میکند لیکن خودرو هاي سه پایه با خشونت زایدالوصفی تلاش در پاکسازی نژاد بشر دارند.

موجودات فضایی | فیلم ترسناک | موجود فضایی | بدن انسان | خانواده | داستان | ترسناک | سفینه | آسمان | داستان | ترسناک

فیلم شما را به فکر فرو میبرد که در صورت مواجهه با موجودات فضایی چه آینده اي ممکن است در انتظار ما باشد و ما با چنین جثه ي ریزی شانسی در برابر قدرت انها نخواهیم داشت.

۱۳- دهکده ي نفرین شدگان «۱۹۶۰ و ۱۹۹۵»

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

بر زمینه رمانی علمی تخیلی از یک نویسنده ي بریتانیایی با عنوان «فاخته هاي میدویچ» «The Midwich Cuckoos» دو فیلم با عنوان «دهکده ي نفرین شدگان» «Village of the Damned» یکی در سال ۱۹۶۰ و دیگری در سال ۱۹۹۵ ساخته شده است است که هر دو نقاط قوت خاص خود را دارند ولی اگر می خواهید

یک ساعت از وقت خود را به تماشای این فیلم ها تخصیص داده شده است بدهید ما به شما پیشنهاد می کنیم که نسخه ي تولیدی سال ۱۹۶۰ را گزینه کنید که جورج سندرز در آن ایفای نقش کرده هست. ترکیب صورت ي جالب و معصوم کودکان با لباسهای تیره در عکسهای سیاه و سفید بسیار ترسناک تر خود را نشان خواهد داد.

فیلم «دهکده ي نفرین شدگان» تصویری ترسناک را از موجودات فضایی به عکس می کشد که قصد دارند با ترکیب شدن با انسان ها نژاد خود را گسترش دهند بدون اینکه رضایت انسان ها را در نظر بگیرند. تمام زنانی که توانایی بارداری دارند ناگهان بیدار شده است و در می یابند که حامله میباشند و به طور همزمان وضع حمل میکنند.

شاید با خود فکر کنید که چه اتفاقی می افتاد اگر یکی از این زنان تلاش میکرد جنین موجودات فضایی داخل شکمش را از بین ببرد. ولی از آن جایی که تمامی این کودکان به صورت تله پاتی با هم در رابطه بودند چنین کاری آخر خوشی جهت زنان نمی داشت و همانگونه که در فیلم دیده می شد نیز مردم شهر از اینکار خود به مشکل پشیمان شدند.

۱۲- دلقک هاي فضایی قاتل «۱۹۸۸»

فیلم «دلقک هاي فضایی قاتل» «Killer Clowns From Outer Space» اگر چه در ژانر خود یک فیلم ترسناک بی نقص به شمار می آید ولی تماشای آن در صورتی که هم از دلقک ها و همۀ از موجودات فضایی واهمه داشته باشید کابوس وار خواهد بود. این فیلم موجودات فضایی را به عکس می کشد که شبیه دلقک هاي ترسناک بوده

و با سرک کشیدن به هر جایی انسان ها را به قتل میرسانند. این موجودات با دقت به صورت هاي ترسناک و نفرت انگیز و دندانهای باریک و تیزی که در دهان دارند از تمامی ابزارهای یک دلقک معمولی و کل سیرک جهت به دام انداختن و کشتن بعضی از ساکنان شهر بهره گیری می کنند.

آنها انسان ها را در گهواره هاي کتانی موجود در سفینه ي خود نگه داشته و انها را بعنوان غذا مصرف می کنند. حتی از جنازه هاي آنان نیز بعنوان عروسک هاي دستی سود میبرند. در واقع انها با نشانه ایجاد رعب و وحشت در بین ساکنان زمین، خوردن ساکنان آن، و سر کشیدن مایعات بدن آنها از طریق نی هاي پیچی بزرگ

به این کره ي خاکی پای گذاشته اند. با مشاهده این فیلم دیگر نمی توانید مثل قبل به دلقک هاي حقیقی نگاه کنید و اگر قبلاً ترسی از انها نداشته اید بعد از مشاهده فیلم نظرتان کاملاً عوض کردن خواهد کرد.

۱۱- نشانه ها «۲۰۰۲»

اگر چه این فیلم از تعداد زیادی از جهات با دیگر فیلمهای این ژانر متفاوت است ولی فیلم «نشانه ها» «Signs» ساخته ي ام نایت شیامالان از داستان حمله ي موجودات فضایی جهت صحبت کردن در مورد مباحث ایمان و خانواده بهره گیری می کند. دایره هاي موجود در مزارع ذرت که از قبل از رابطه انها با دنیای فرازمینی صحبت شده است هست

در سراسر دنیا خود را نشان می دهند از جمله در مزرعه خانواده ي هس. بعد از مدت کوتاهی از این اتفاق نورهایی در آسمان شهرهای بزرگ و حملات معدودی دیده میشود که هیچ گاه نشانه آنها معلوم نمیگردد. دویدن یا تعقیب چیزی یا کسی در مزارع ذرت همواره کمی ترسناک به نظر می رسد و منظره ي پشت منزل ي خانواده ي هس در شب نیز شما را از ترسیدن مایوس نمیکند.

در بخش اعظمی از فیلم وحشت از صدمه مشاهده دو کودک خانواده وجود دارد که تا سر حد فوت از مواجهه با این «هیولاها» هراس دارند. هنگامی که که در نهایت یکی از این موجودات فضایی را در فیلم می بینیم وی منشتر شدن یک گاز سمی از دهانش زندگی یکی از کودکان خانواده را به خطر می اندازد. شاید این موجود فضایی ترسناک و خونخوار نباشد ولی شیامالان با تبحر منحصر به فرد خود در به ترسیم کشیدن وحشت روانی مو را بر تن شما سیخ خواهد کرد.

۱۰- حمله جسد دزدها «۱۹۷۸»

فیلم «حمله جسد دزدها» «Invasion of the Bodysnatchers» همانند دیگر فیلمهای موجود در این لیست بسیار ترسناک است لیکن موجودات فضایی بدون اینکه ما اطلاع داشته باشیم در بدن انسان هاي دیگر پنهان شده است اند. آنها زمانی که افراد در خواب میباشند به سرعت مشغول کار بوده

و مشابه هاي مشابهی ساخت کرده و نسخه ي حقیقی انسانی را از بین میبرند. هر شخصی از اطرافیان شما ممکن است با یک موجود بی احساس فضایی در لباس انسان جایگزین شده است باشد. اینکه چه کسی هنوز انسان مانده و چه کسی به موجود فضایی تبدیل شده است و اینکه چه کسی و چه زمانی شما را نیز به همین آینده دچار خواهد کرد شما را تا سرحد فوت خواهد ترساند.

چیز جالبی که در مورد این فیلم وجود دارد این است که موجودات فضایی به درون بدن انسان نفوذ کرده و ظاهر کاملاً مشابهی با میزبان خود دارند به طوری که تشخیص آن جهت اطرافیان فرد بسیار مسئله هست. افراد متعددی در حال حال تبدیل شدن از یک جنین چسبناک در گهواره به یک موجود به ظاهر انسان دیده می شوند ولی تنها موجودی که ظاهری کاملاً عجیب و غریب دارد همان سگی است که سری مثل سر انسان دارد.

یکی از صحنه هایي که در این فیلم لرزه بر اندام شما خواهد انداخت زمانی است که مشخص میشود یکی از شخصیت هاي مهم داستان فیلم جایگزین شده است است که باعث رعب و وحشت و بی اعتمادی در بین شخصیت هاي فیلم شده است و هر یک خود را در دریایی پر از موجودات خونخوار فضایی و یکه و تنها احساس میکند.

اگر می خواهید کسی که در دهه هاي ۷۰ و ۸۰ میلادی به دنیا آمده را واقعاً بترسانید با دهان باز و چشم هاي گشاد به او نگاه کنید تا متوجه شوید این فیلم در وقت خود چقدر ترسناک بوده هست.

۹- زیر پوست «۲۰۱۳»

فیلم «زیر پوست» «Under the Skin» از فیلمهای منحصر به فرد این ژانر به شمار می آید که داستان را از دید یک موجود فضایی بیان می کند که تلاش میکند در دنیای انسان ها زنده بماند. در فیلم عنصرهای دزدیدن و عوض کردن بدن دیده میشود ولی خبری از سفینه هاي فضایی نیست. به جای آن از طریق گودال سیاه و براق عمیقی که وی قربانیان خود را بعد از اغوا کردن در آن به دام می اندازد با دنیای موجود فضایی فیلم آشنا میشویم.

اسکارلت جوهانسون نقش یک موجود فضایی در ظاهر یک زن زیبای اغوا کننده را ایفا میکند که بر خلاف ظاهر جالب و بی نظیر انسانی اش از دنیای دیگری آمده هست. وی سوار بر یک اتومبیل ون در کشور اسکاتلند مردان را اغوا کرده و بدن هایشان را جهت بهره گیری موجودات فضایی از آنها میگیرد. اکثر این قربانیان بازیگر میباشند.

این فیلم بسیار ترسناک است ولی اکثر در انتهای فیلم که پوست حقیقی موجودات فضایی خود را نشان میدهد که جهت مدتی در ذهن شما باقی خواهد ماند.

۸- فرازمینی «۲۰۱۴»

اگر چه تصویرسازی این فیلم تا حدودی کلیشه اي به نظر می رسد ولی سومین فیلم برادران ویشز «Vicious Brothers» با عنوان «فرازمینی» «Extraterrestrial» فیلم بسیار ترسناکی در ژانر خود به شمار می آید. گروهی از دوستان در می یابند که مورد حمله ي موجودات فضایی قرار گرفته اند که سفینه ي فضایی انها در همان حوالی سقوط کرده هست.

بعد از درگیری با یکی از این موجودات که وارد کلبه ي آنها شده است هست، این افراد یک به یک ربوده می شوند. در فیلم می توان ربایندگان و ربوده شدگان را در داخل سفینه ي فضایی دید. اضافه بر بررسی ها و آزمایش هایي که مسلماً روی این افراد انجام خواهد گرفت صحنه هاي بسیار ترسناک و مهیجی در داخل سفینه ي فضایی موجودات فرازمینی رخ می دهد که جهت یک فیلم با بودجه ي ساخت بسیار کم خارق العاده به نظر میرسند.

همین طور در کنار داستان مهم فیلم، داستانی فرعی در مورد اطلاع حکومت از وجود موجودات فضایی و حضور انها در زمین نیز روایت میشود که بر آن سرپوش گذاشته شده است و باعث به دردسر افتادن این دوستان میشود. فیلم «فرازمینی» از آن دسته فیلم هایي است که کاری که شخصیت فیلم انجام میدهد اهمیتی ندارد

اما بی پناه بودن و درماندگی آنها بسیار تاثیر گذار به عکس کشیده میشود لیکن در واقع نمیدانند که چه خطری انها را ترساندن می کند. همۀ ي ما از ناشناخته ها وحشت داریم و موجودات فضایی یکی از ترسناک ترین نمودهای این وحشت خواهند بود.

۷- تغییریافته «۲۰۰۶»

فیلم «تغییر یافته» «Altered» به کارگردانی ادواردو سانچز داستان گروهی از انسان هاي ربوده شده است به وسیله موجودات فضایی را روایت میکند که به زمین بازگردانده شده است اند. موجودات فضایی روی چهار دوست آزمایشاتی را انجام داده اند که به فوت یکی از انها منجر شده است و ۴ نفر دیگر زنده مانده اند. آنها به سرعت به فکر انتقام افتاده

و هنگامی که یکی از موجودات فضایی را می ربایند با فرجام تلخ اینکار مواجه میشوند. اگر چه آنها مدت وقت زیادی را در دوران اسارت خود را در کنار این موجود گذرانده بودند ولی ظاهراً از قدرت کامل این موجودات اطلاع کافی پیدا نکرده اند.

فیلم «تغییر یافته» در تمام طول داستان شما را سردرگم و وحشت زده نگه می دارد لیکن رفته رفته این چهار نفر تحت تاثیر موجود فضایی به شدت با هم درگیر شده است و نسبت به هم بدبین می شوند. اضافه بر اینکه ظاهر و واکنش‌ها موجود فضایی خود ترسناک است در یکی از صحنه ها شاهد این هستیم که یک ویروس فرازمینی به شخصیت کُدی حمله میکند.

۶- ربودن فضایی «۲۰۱۴»

در کوهستان براون در کارولینای شمالی افرادی ناپدید میشوند و فیلم «ربودن فضایی» «Alien Abduction» طوری ساخته شده است است که شما این عنوان را باور کنید. خانواده ي موریس در حالیکه در یک مسافرت خارج از شهر در این منطقه اردو زده اند با یکسری اتفاق عجیب و غریب که روی یک دوربین فیلمبرداری خانگی و به وسیله یک پسربچه ي ۱۱ ساله به نام رایلی ضبط شده است است مواجه میشوند.

در این فیلم یکی از ترسناک ترین صحنه ها زمانی است که یکی از این موجودات فضایی در دوربین فیلمبرداری دیده میشود که دستکم جهت مدت کوتاهی فراموش خواهید کرد که در حال مشاهده فیلم هستید نه واقعیت.مشاهده شبحی از یک موجود غیر انسان با دو پا شما را وحشت زده خواهد کرد.

وضعیت از همان جا رو به وخامت می گذارد و خانواده ي موریس یکی بعد از دیگری در صحنه هایي دلهره آور به وسیله موجودات فضایی شکار میشوند. هیچ آخر خوشی وجود ندارد و هیچ کس نمیتواند از دست چراغ هاي موجودات فضایی در امان باشد. این موجودات قصد دارند تا جایی که می توانند انسان ها را بربایند اگر چه در نهایت تنها بعضی از آنها با آسیبی ترسناک بازگردانده میشوند.

۵- آتش در آسمان «۱۹۹۳»

اگر چه فیلم نظرات متفاوتی را در بین منتقدان برانگیخت ولی «آتش در آسمان» «Fire in the Sky» به علت صحنه ي الهام بخش و زیبای ربایش انسان به وسیله فضایی ها مورد تحسین قرار گرفت. صحنه اي که تراویس والتون به وسیله سفینه ي فضایی به سمت آسمان کشیده می شود و آزمایشاتی که در داخل سفینه ي فضایی روی او انجام میشود سهم زیادی در استقبال از این فیلم داشتند.

راجر ایبرت منتقد مشهور سینما در مورد این فیلم چنین می گوید:” صحنه هاي داخل سفینه ي فضایی حقیقتاً بسیار دیدنی میباشند. این صحنه ها چنان حقیقی به عکس کشیده شده است که من در هیچ فیلم دیگری ندیده بودم و جهت نخستین بار حس کردم که دارم یک هویت فضایی میبینم و نه محصول تصورات یک دکورساز را”.

حقیقتاً فیلم «آتش در آسمان»ارزش مشاهده دستکم تنها به علت همین صحنه ها را دارد که شباهت زیادی به صحنه هاي شکنجه در فیلمهای «ماتریکس» «The Matrix» و «پرتقال کوکی» «A Clockwork Orange» در آن دیده میشود. چشم والتون به وسیله یک موجود فضایی چاق به نحوه ناشیانه و ترسناکی مورد بررسی قرار می گیرد

و یک غشای آمنیوتی شبیه کیسه نیز دور او کشیده شده است هست. شنیدن صدای فریادهای او هنگامی که مورد آزمایش موجودات فضایی قرار میگیرد نیز انسان را به وحشت می اندازد.

۴- همدم «۱۹۸۹»

فیلم «همدم» «Communion» بر زمینه کتابی به همین نام داستان یک نویسنده به نام وایتلی اشترایبر با بازی کریستوفر واکن را روایت میکند که در مدتی که در شمال نیویورک زندگی میکند اتفاقات غیرطبیعی جهت او رخ می دهد. اگر چه در فیلم هیچ تصویری از داستان ربوده شدن و جزییات فراوان آن به عکس کشیده نمیشود ولی حس دیوانه شدن اشترایبر را به خوبی مجسم کرده که در تلاش جهت تشخیص واقعیت از توهم به ورطه ي دیوانگی کشیده میشود.

علی رغم تصویر العمل هاي بد واکن در بعضی از صحنه ها، فیلم «همدم» صحنه هاي ترسناک حقیقی تاثیر گذاری دارد به خاص در وقت هایي که توهماتی به علت رابطه با موجودات فضایی به سراغ اشترایبر می آید. اگر موجود فضایی با چشم هاي گنده و خاکستری فیلم شما را وحشت زده میکند باید بعد از مشاهده

این فیلم با چراغ هاي روشن بخوابید. اضافه بر اینکه بعضی از این موجودات فضایی را در اتاق خواب اشترایبر می بینیم بلکه یکی از آنها در هنگام ورود به سفینه اش بخشی از صورتش را برمی دارد تا ما با صورت ي حقیقی و ترسناک این موجودات اکثر آشنا شویم.

۳- آسمان هاي تاریک «۲۰۱۳»

در فیلم «آسمان هاي تاریک» «Dark Skies» داستان یک خانواده روایت می شود که درگیر ربوده شدن به وسیله موجودات فضایی می شوند. بر خلاف شیوه ي داستان گویی فرمول گونه، فیلم «آسمان هاي تاریک» پیروز میشود صحنه هاي ترسناک و عجیب منحصر به فردی را به تصویر بکشد.

در تمام طول فیلم حس می کنید که کسی در گوشه اي پنهان شده است و با به تصویر کشیده شدن موجودات فضایی در تاریکی و ضبط تصویر انها در دوربین پنهان هنگامی که خانواده خواب میباشند بر وحشت شما خواهد افزود.

در نهایت هنرمندی کری راسل است که باعث می شود شما صحنه هاي فیلم را باور کرده و از وحشت میخکوب شوید. او چنان طبیعی نقش بازی کرده است که میتوانید وحشت و وحشتش را حس کنید. اتفاقی که جهت کودکان در این فیلم میوفتد نیز بر ترسناک شدن اوضاع می افزاید. آنها همۀ وقت} نخستین کسانی میباشند که تحت تاثیر ناشناخته ها قرار میگیرند و ذهن هاي خام و نفوذپذیرشان آنها را در معرض خطر اتفاقات غیرطبیعی قرار میدهد.

۲- نوع چهارم «۲۰۰۹»

این فیلم به خوبی افراد را متقاعد میکند که افکار خود در مورد غیر ممکن بودن وجود انسان هاي فضایی را کنار گذاشته و به دزدیدن انسان ها به وسیله این موجودات اکثر فکر کنند. داستان فیلم و اتفاقات آن چنان حقیقی به نظر میرسند که بسیاری به این نتیجه رسیدند که وجود موجودات فضایی و احتمال ربوده شدن به دست آنها یک واقعیت انکارنشدنی هست.

میلا جووویچ در این فیلم به ما میگوید که این داستان واقعیت دارد. فیلم «نوع چهارم» «The Fourth Kind» به طور همزمان یک ویدیو آرشیوی از جلسه اي هیپنوتیزم دلهره آور به وسیله دکتر ابیگیل تایلر را در و میلا جووویچ در بازسازی نقش وی را نشان می دهد که بعضی اوقات حقیقی بودن یا نبودن این صحنه ها به عهده ي تماشاگر گذاشته میشود.

این فیلم نیز به سبک و سیاق فیلم «همدم» ساخته شده است و ترسناک است که بر ربوده شدن به وسیله موجودات فضایی خبیث که در ذهن افراد پنهان شده است اند تاکید می کند.

۱- موجود «۱۹۸۲»

اگر چه فیلم ترسناک «موجود» «The Thing» ساخته ي جان کارپنتر در دوران خود مورد استقبال خوبی قرار نگرفت ولی سال ها بعد همه ي اذعان کردند که این فیلم در زمره ي ترسناک ترین فیلمهای ساخته شده است در تاریخ سینما و یکی از ترسناک ترین فیلمهای ترسناک با عنوان موجودات فضایی هست.

به گزارش پارس ناز گروهی از دانشمندان آمریکایی و نروژی به وسیله یک موجود فضایی باستانی که قبلاً در زیر یخ هاي اقیانوس اطلی دفن شده است مورد حمله قرار میگیرند و وحشت و بی اعتمادی را در بین آنها موجب می شود. همزمان که وی یک یک این افراد را از بین میبرد هیچ کدام از آنها از خطر این موجود ترسناک و رفقای مشکوک خود در امان نیست.

جلوه هاي خاص ي تصویری این فیلم در به تصویر کشیدن موجود خبیث فضایی نیز در وقت خود بسیار مورد دقت قرار داده شد و همچنان در ذهن تماشاگران فیلم باقی مانده است هر چند بیش از ۳۵ سال از وقت ساخت آن می گذرد. هنگامی که که این موجود فضایی بر موجودی مسلط می شود به بخشی از بدن وی تبدیل شده است تدریجی در بدن او ریشه دوانده و با شاخک هاي حساس خود وی را می بلعد.

واژه های کلیدی: موجودات فضایی | فیلم ترسناک | موجود فضایی | بدن انسان | خانواده | داستان | ترسناک | سفینه | آسمان | داستان | ترسناک

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

ترسناک ترین فیلم هایی که هرکسی جرات دیدن ندارد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz